середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МВС повідомило про збільшення потоку мігрантів на українських кордонах

Наталя


Події

МВС повідомило про збільшення потоку мігрантів на українських кордонах

views327

11.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

МВС спостерігає за ситуацією на кордонах Польщі, Литви та Латвії з Білоруссю, яка динамічно ускладнюється та має ознаки подальшої ескалації. Водночас помітно збільшення потоків мігрантів до прикордонних регіонів України.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін, передає пресцентр Міністерства внутрішніх справ України.

«Сусідні держави, вдаються до гібридних технологій «збільшення потоків біженців» передусім у прикордонних регіонах України з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації. Це ганебна спроба влаштувати в Україні міграційну кризу», наголосив Єнін.

За його словами, ситуація на кордоні повністю контролюється, адже українські кордони підготовлені до подібних провокацій. Вже прораховані ймовірні напрямки, якими мігранти можуть потрапити в Україну.

Водночас вживаються заходи з інженерного облаштування ділянки державного кордону України з Білоруссю. Органи охорони державного кордону України посиляться особовим складом, технікою та спеціальними засобами, зокрема безпілотниками, та службовими собаками.

Перший заступник міністра внутрішніх справ нагадав, що за останній тиждень на ділянці білоруського-українського кордону було затримано двох громадян Куби, які незаконно потрапили до України з території Білорусі та намагались дістатися Польщі.

Також він зауважив, що оперативні органи продовжують здійснювати постійний моніторинг ситуації та перевіряють осіб, які можуть сприяти організації незаконних каналів міграції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі