четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МВФ продовжує співпрацю з Україною, але мають бути виконані попередні умови для нової програми

Економіка , Новини

МВФ продовжує співпрацю з Україною, але мають бути виконані попередні умови для нової програми

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міжнародний валютний фонд ухвалить рішення щодо програми допомоги Україні лише після того, як Київ виконає всі попередні умови.

Про це повідомляє РБК-Україна. 

Головна виконавча директорка МВФ Крісталіна Георгієва під час виступу в Інституті міжнародної економіки Петерсона підкреслила, що МВФ продовжує взаємодію з Україною, але звернутися до Виконавчої влади можна буде лише після виконання всіх попередніх умов.

«На робочому рівні ми досягли угоди з Україною, в якій є певні умови, які повинні бути задоволені. Робота триває, представники продовжують взаємодіяти з Україною. Як тільки ці умови будуть виконані, для нас наступить момент звернутися до Виконавчої ради», — сказала вона.

Нагадаємо. Ще 7 грудня Україна та МВФ домовилися про початок нової програми співпраці. Загальна сума фінансування має скласти близько 5,5 мільярда доларів на 3 роки. У домовленості передбачено підписання попередньої згода щодо наміру Міжнародного валютного фонду укласти кредитну програму з Україною, де загальною сумою позначено майже 5,5 млрд. доларів, які даються на 3 роки.

Після того, як програму затвердить Рада директорів МВФ стануть відомі вже конкретні деталі про зобов’язання України в межах програми. Вже після цього Україна зможе отримати перший транш.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі