понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МВФ: Пандемія причинить найгіршу економічну кризу за останні 100 років

Економіка

МВФ: Пандемія причинить найгіршу економічну кризу за останні 100 років

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міжнародний валютний фонд заявив, що глобальна пандемія коронавірусної інфекції спричинить найгіршу після Великої депресії 1929–1933 років економічну кризу. Крім того, немає ніяких прогнозів, тож криза потребуватиме масштабної реакції для відновлення.

Про це попередив Міжнародний валютний фонд на пресконференції у Вашингтоні перед запланованими на наступний тиждень весняними зустрічами МВФ та Світового банку.

За словами директора-розпорядника МВФ Крісталіни Георгієвої, 70 зі 180 країн-членів фонду зазнають зниження доходу на душу населення. Вона додала, що «існує величезна невизначеність прогнозів» щодо тривалості пандемії та можливого погіршення ситуації.

Міжнародний валютний фонд розраховує лише на «часткове відновлення» в 2021 році. Тобто, це у разі, якщо припустити, що вірус буде подоланий упродовж 2020-го. У такій ситуації це дозволить відновити нормальне ведення бізнесу та скасувати більшість обмежень.

Світовий банк очікує, що інфляція у 2020 році зросте з 4,1% до 8,9%.

Заплановані на наступний тиждень збори МВФ і Світового банку не скасовано через карантин, але відбудуться вони в режимі відеоконференції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі