понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МВФ очікує на ухвалення змін до бюджету-2020 і ухвалення закону про реструктуризацію банків

Економіка

МВФ очікує на ухвалення змін до бюджету-2020 і ухвалення закону про реструктуризацію банків

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

МВФ привітав парламент уряд України з підтримкою законодавства про реструктуризацію банків і чекає його остаточного ухвалення, а також внесення змін до держбюджету-2020 у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Про це йдеться в заяві Постійного Представника МВФ в Україні Йоста Люнгман від 4 квітня.

Міжнародний валютний фонд звернувся із закликом до української влади продовжувати роботу із Світовим Банком, щоб «забезпечити ефективний, прозорий і конкурентноздатний ринок землі!». А також привітав підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, яке спрямоване на посилення засад реструктуризації банків

«Ми вітаємо підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, спрямованого на посилення засад реструктуризації банків, і очікуємо на його остаточне ухвалення. Ми також очікуємо на ухвалення змін до бюджету на 2020 рік, які допоможуть владі дати відповідь на надзвичайні виклики, що постали внаслідок COVID-19», – йдеться в заяві.

Нагадаємо. 30 березня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» (№2571-д), а також скоротила терміни підготовки його до другого читання.

Закон унеможливить скасування рішення НБУ про націоналізацію/ліквідацію банків і повернення несправедливої компенсації з держбюджету їхнім попереднім власникам.

Однак вже вчора стало відомо, що до закононопроєкту було подано 5 000 правок, а це означає, що його розгляд може розтягнутися на місяці.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі