п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мультиспортивні адаптивні змагання «Ігри Нескорених 2.0» вперше в Україні пройдуть у віртуальному форматі

Суспільство

Мультиспортивні адаптивні змагання «Ігри Нескорених 2.0» вперше в Україні пройдуть у віртуальному форматі

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Україні стартують «Ігри Нескорених 2.0». І це перший випадок, коли вони проходитимуть у віртуальному форматі відразу у 6 видах спорту.

Про це інформує Міністерство у справах ветеранів.

«Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголошує про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – Ігри Нескорених 2.0», — повідомляють у міністерстві.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE відбуватимуться у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

«Це перші мультиспортивні адаптивні змагання в Україні у віртуальному форматі», – додали в Мінветеранів.

Завтра, 16 жовтня, об 11:00 відбудеться пресконференція, яка присвячена старту перших онлайн-змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – «Ігри Нескорених 2.0» (Зала 1), передає Укрінформ.

Учасники: Всеволод Стеблюк – генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації  Міністерства у справах ветеранів України; Оксана Горбач – координатор проєкту «Ігри Нескорених в Україні», директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна»; Іван Рудий – капітан Національної збірної «Ігор Нескорених»; Тарас Шпук – представник Благодійного фонду «Повернись живим»; Браян Фурман – заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні.

Обговорювати планують кілька важливих питань, щоб визначити формат і програму перших мультиспортивних адаптивних змагань в Україні у віртуальному форматі; деталі змагань (вимоги до учасників, спортивні дисципліни, процедура реєстрації, участь, фіксація результатів, оголошення переможців, онлайн-подія «Шоу результатів».

Крім того, планують обговорити нові можливості для спортивної реабілітації ветеранів під час карантину.

Зазначимо, Ігри Нескорених (eng. Invictus Games) — це міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» і Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Нагадаємо. У березні поточного року організаційна рада «Ігор нескорених-2020», які мали пройти в Гаазі, повідомила про їхнє перенесення на наступний рік через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі