субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МОЗ: Роботодавці мають організувати роботу у віддаленому режимі

Суспільство

МОЗ: Роботодавці мають організувати роботу у віддаленому режимі

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Міністерстві охорони здоров’я запропонували всім роботодавцям перевести працівників на дистанційну роботу.

Про це сказала заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак на брифінгу 19 жовтня, передає «Патріот Донбасу».

«Кожен роботодавець, кожен керівник фірми, підприємства має організовувати роботу своїх працівників у такий спосіб, щоби всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі – працювали у віддаленому доступі… Будь-які зібрання намагатися проводити з дотриманням дистанції, усіх вимог, які стосуються карантинних обмежень. Не потрібно зайвий раз збирати людей, організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто у «живому» форматі», – сказала Микичак.

Крім того, вона звернулась із закликом до громадян не відвідувати концерти і різного роду святкування, зокрема весілля. І нагадала про необхідність носити маску «всюди, де є більше двох-трьох людей»: у магазинах, транспорті, на ринках, у ліфтах, торговельних центрах, на ринках, у приміщенні, де людина працює…

Нагадаємо. Раніше міністр охорони здоров’я Максима Степанова наголосив, що в умовах подовження адаптивного карантину (до кінця 2020 року) уряд рекомендує роботодавцям запровадити позмінний режим, а по змозі – перевести працівників на дистанційну роботу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі