субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МОЗ РФ заборонило лікарям публічно висловлюватися про коронавірус

МОЗ РФ заборонило лікарям публічно висловлюватися про коронавірус

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В офіційному коментарі МОЗ говорять, що це було зроблено «для підвищення ефективності інформування населення про заходи щодо протидії поширенню і профілактиці захворюваності COVID-19».

Про це повідомляє Meduza, передає «Патріот Донбасу».

Міністерство охорони здоров’я РФ розіслало підвідомчим лікарям і медичним установам вказівку узгоджувати будь-які публічні коментарі про нову коронавірусної інфекції. Лист є в розпорядженні редакції «Медузи». Його справжність підтвердили в пресслужбі МОЗ.

МОЗ РФ доводить до відома керівників установ, підвідомчих Міністерству охорони здоров’я, і ​​головних позаштатних спеціалістів МОЗ, що будь-які коментарі та публічні відомості на тему нової коронавірусної інфекції повинні узгоджуватися в письмовій або усній формі з пресслужбою МОЗ електронною поштою або по телефоном.

В офіційному коментарі відомства, що надійшов «Медузі», йдеться про те, що це було зроблено «для підвищення ефективності інформування населення про заходи щодо протидії поширенню і профілактиці захворюваності COVID-19».

Читайте також: Відразу кілька регіонів РФ заявили про трупи на підлозі моргів через Covid-19, який називають «пневмонією» (відео)

На сайті Міністерства охорони здоров’я опубліковано список зі 167 федеральних установ, підвідомчих міністерству. Лікарні в регіонах Росії підпорядковуються місцевим органам охорони здоров’я.

Читайте також: У психоневрологічній лікарні окупованого Криму стався спалах COVID-19

Нагадаємо. 26 жовтня співробітники чотирьох лікарень Кургану написали лист президенту РФ Володимиру Путіну, в якому попросили надіслати в Курганську область військових медиків, оскільки в регіоні «твориться пекло з медичною допомогою населенню», не вистачає місць у лікарнях і медичного персоналу.

27 жовтня кілька бригад швидкої допомоги в Омську приїхали до будівлі регіонального МОЗ, оскільки в місцевих лікарнях не було місць для пацієнтів з коронавірусом.

Також у жовтні повідомлялося про переповнені морги в Алтайському краї та Кемеровській області.