п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МОЗ продовжив карантин на місяць

МОЗ продовжив карантин на місяць

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерстві охорони здоров’я заявило про продовження карантину в Україні. Попередньо обмежувальні заходи триватимуть трохи більше як місяць – до 22 червня. Однак вони можуть бути скасовані раніше – усе залежатиме від динаміки захворювання.

Про це розповів заступник міністра, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, українська влада відслідковує динаміку в Польщі, посилаючись на те, що там сценарій найбільш подібний до українського.

«Ми схожі за кількістю тестувань, тому ми будемо перебувати на плато. Та ми не можемо враховувати сезонність. Ми не розуміємо, як буде поводитися вірус влітку в наших умовах», – заявив.

Уряд планує продовжити карантин ще на місяць – до 22 червня, при цьому він вже буде адаптивний з пом’якшувальними заходами.

Також Ляшко також пояснив, що у разі, коли кількість хворих і нових заражень буде різко скорочуватися, карантин можуть скасувати й передчасно.

Як проходив карантин в Україні

Вперше обмежувальні заходи були запроваджені з 12 березня 2020 року. Він мав тривати до 3 квітня, але потім його продовжували ще тричі: до 24 квітня; до 11 травня та до 22 травня.

Востаннє разом з продовженням карантину до 22 травня уряд запровадив і його послаблення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі