субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МОЗ Китаю звинуватило Росію в поширенні коронавірусу

МОЗ Китаю звинуватило Росію в поширенні коронавірусу

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники Міністерства охорони здоров’я КНР звинуватили Росію в поширенні коронавірусної інфекції на північному сході країни.

Про це йдеться у матеріалі Bloomberg

Зокрема, вказується, що понад 100 млн. громадян КНР знову опинилися на карантині. А в поширенні інфекції Китай прямо звинувачує Росію, посилаючись на той факт, що саме тут найбільше людей, які прибули з Росії, а на самій території РФ спостерігається найгірша ситуація з коронавірусом в світі.

«Чиновники охорони здоров’я ще не знають, як почалася новий спалах, але підозрюють, що пацієнти могли вступати в контакт з інфікованими громадянами, які прибули з Росії, де спостерігається один з найпотужніших спалахів в Європі. Особи, відповідальні за перевезення потенційно заражених, що прибули з-за кордону в централізовані карантинні центри, повинні працювати краще», – сказав представник Національної комісії охорони здоров’я Ван Бін під час брифінгу в неділю.

Інформаційне видання Bloomberg також наводить слова про те, що випадки імпортовані.

«Імпортовані випадки з-за кордону та спалахи інфекцій всередині країни створили подвійний тиск на нас в стримуванні вірусу»,  – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі