вівторок, 29 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Мотор Січ» розроблятиме корабельний гелікоптер для ВМС України

Технології

«Мотор Січ» розроблятиме корабельний гелікоптер для ВМС України

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство оборони України замовило у «Мотор Січ» розробку корабельного гелікоптера, призначеного для посилення берегової авіації Військово-морських сил України, а також озброєння корветів за турецьким проєктом Ada. Його виконають у двох версіях — пошуково-рятувальній та протичовновій.

Про це повідомляється на сторінці Motor Sich Helicopters у Facebook.

«Гелікоптер Мі-2 розглядається як базова модель, яку буде переоснащено додатковим обладнанням і механізмами, а також піддано ремоторизації та оновленню за принципом Мі-2МСБ. Розробка гелікоптера відбуватиметься із тотальною цифровізацією всіх систем та в декілька етапів», – йдеться у повідомленні.

Передбачається, що на першому етапі, який відбудеться протягом 2021 року, буде отримано першу готову машину у вигляді гелікоптера берегового базування.

Другий етап — створення гелікоптера для корвета, що включає в себе встановлення механізму складання лопатей, щоб він міг розміститися в ангарі корабля. Цей етап планують завершити до 2023 року.

Motor Sich – одна з провідних компаній, що виробляють двигуни літаків більш як 100 років. Понад 100 країн світу використовують двигуни виробництва української компанії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі