субота, 24 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Мотопробіг Єдності» завітав на Донеччину у Слов’янськ

Суспільство

«Мотопробіг Єдності» завітав на Донеччину у Слов’янськ

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Майже дві сотні байкерів з різних регіонів  України сьогодні завітали до Слов’янська. Учасники «Мотопробігу Єдності 2020» прибули на Соборну площу. Це перше місто на Донеччині, куди доїхали байкери у рамках всеукраїнської акції. І перше місто, яке було звільнене від російської окупації.

Такий мотопробіг  відбувається чотири роки поспіль, і його мета підтримка єдності та незалежності України. Організатори акції підкреслюють, що ці дії не мають ніякого політичного окрасу і жодна партія не має відношення до мотопробігу, як немає і спонсорів.

Учасники акції планують побувати у 54 містах України.   

Пробіг вже триває два тижні. Головна колона нараховує 60 байкерів, і у кожному місті до них долучаються мотоциклісти з регіону.

«Ціль у нас одна – єдність України і більше нічого немає», – заявив один з організаторів акції і підкреслив, що в їхніх діях немає ніякої політики.

Мотоциклісти поїхали до Святогірська, а завтра планують їхати далі по містах Донецької області. Потім байкери поїдуть у Запорізьку область. Закінчиться мотопробіг на легендарному острові Хортиця.