п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Москва відповіла на територіальні претензії з боку Естонії

За кордоном , Новини

Москва відповіла на територіальні претензії з боку Естонії

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Антон Морозов, член комітету з міжнародних справ у Держдумі Росії, дав коментар стосовно анексії естонських територій. За його словами, це безперспективний підхід, який не принесе результатів. Морозов порадив естонським політикам шукати більш конструктивні шляхи для того, щоб будувати взаємовигідні відносини з Російською Федерацією.

Так російський парламентарій відреагував на заяву спікера естонського парламенту Хенна Пиллуааса, що Росія має повернути території, які анексувала у цієї країни. Зі свого боку, Пиллуаас відповідав на слова іншого російського високопосадовця – глави Другого європейського департаменту МЗС Сергія Бєляєва. Представник МЗС заявляв, що Естонія не може мати претензій до Росії, бо Тартуський мирний договір від 1920 року не є чинним.

Пиллуаас абсолютно чітко зазначив, що така думка є помилковою. Естонія налаштована повернути ті землі, які відійшли Росії – а це близько 5 відсотків усієї території республіки. За його словами, Таллінн не претендує на жоден метр російської землі, але хоче повернути свої.

Нагадаємо. Вчора, 20 листопада, спікер парламенту Естонії Хенн Пиллуаас заявив, що Росія анексувала близько 5% території Естонії. І додав, що ніякої різниці з анексією Криму тут немає.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі