п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Москва погрожує «захищати своїх громадян» на Донбасі

Наталя


Російська агресія , Суспільство , Події

Москва погрожує «захищати своїх громадян» на Донбасі

views279

24.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Росії заявили про готовність реагувати у разі, якщо Україна та Захід «влаштовуватимуть провокації» на Донбасі «проти російських громадян».

Про це на переговорах у Відні повідомив керівник російської делегації з питань військової безпеки та контролю над озброєннями Костянтин Гаврилов, передає «Українська правда».

За інформацією, країна-агресор на тлі стягування військ до українських кордонів вкотре звинувачує Україну в неіснуючих «провокаціях», які нібито готує Київ та західні країни.

«Все чітко було з'ясовано і сказано, і попереджено. Ми терпіти не будемо, коли атакуватимуть наших громадян. Це тільки собаки гавкають. Вовк він кусає, та й годі. Як начальник Генерального штабу (російський генерал Валерій Герасимов — ред.) заявив, Росія на всі провокації може відповісти. І не дозволить своїх громадян кривдити, а тим більше вбивати», — заявив Гаврилов.

Слід зазначити, що під «своїми громадянами» представник Москви має на увазі громадян України, що проживають на тимчасово окупованій РФ території Донбасу та яких змусили отримати російські паспорти.