понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Москва: «Доступ до розмови Путіна та Трампа тільки після нашої згоди»

За кордоном , Новини , Політика

Москва: «Доступ до розмови Путіна та Трампа тільки після нашої згоди»

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Кремлі відреагували на вимогу Конгресу США ознайомитися зі стенограмою телефонної розмови між американським президентом Дональдом Трампом та президентом Росії Володимиром Путіним. Російська влада заявила, що американцям знадобиться їхня згода на публікацію стенограм.

Нагадаємо, що 29 вересня Конгрес США розповів про свої плани отримати доступ до стенограм телефонної бесіди Трампа та Путіна після того, як американський президент перевищив свої повноваження у розмові з українським лідером Володимиром Зеленським.

У відповідь на такі заяви, речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що у Москві готові розглянути вимоги Вашингтону, якщо той направить офіційний запит. Але у той же час, за словами Пєскова, розкриття такої інформації не можна назвати нормальною дипломатичною практикою.

Дещо раніше у ЗМІ повідомляли, що Білий дім допускав до розмови Трампа та Путіна лише окреме коло осіб. На думку асистентів Трампа, враховуючи зміст переговорів двох лідерів країн вони не мають стати публічними.

Варто нагадати, що після опублікування стенограми телефонної бесіди президентів Трампа та Зеленського у США розпочалася процедура імпічменту Дональда Трампа.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі