середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Московських туристів продали в рабство в Дагестані дорогою до окупованого Криму

Наталя


За кордоном , Події

Московських туристів продали в рабство в Дагестані дорогою до окупованого Криму

views339

12.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Пару російських автостоперів продали в трудове рабство в Дагестані, коли вони намагалися доїхати з Москви до окупованого Криму.

Про це повідомив «Цензор.НЕТ» з посиланням на російські пабліки.

Згідно з інформацією, з Москви росіяни Петро Пелеханов та Ольга Ліфатова планували поїхати у відпустку автостопом до окупованого Криму. На трасі «Дон» їх взявся підвезти автобус, дорогою водій запропонував їм попрацювати на фермі. Росіяни відмовилися, проте на світанку виявили, що приїхали в Дагестан. Водій розповів, що пару продали в рабство.

За словами потерпілих, водій продав їх місцевому фермеру за 50 тис. рублів (18 тис. грн ред.). В трудовому рабстві пара провела місяць.

«Не спитавши нас, він просто передав 50 тис. водієві та сказав, що вони мої. Після чого нас затягли в автівку покупця... Потім наш «господар» сказав, що ми повинні відпрацювати ці гроші й тільки тоді будемо вільні», каже Пелеханов.

Зазначається, що впродовж наступного місяця їх щодня будили о 4 ранку та змушували допізна працювати в теплицях, а вночі замикали в непридатних для життя приміщеннях.

Росіянин повідомив, що лише на початку жовтня він знайшов під купою сміття люк, після чого невільникам вдалося втекти.

Наразі пара повернулась до Москви, де планує домогтися справедливості, адже звернення до дагестанської поліції результату не дало. До окупованого Криму російські мандрівники так і не доїхали.