субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Морозова заявила, що ООН в звітах повинна відокремлювати загиблих

Новини , Російська агресія , Новини окупації

Морозова заявила, що ООН в звітах повинна відокремлювати загиблих

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Омбудсмен з прав людини «ДНР» Дар’я Морозова заявила, що не згодна з тим, як подають в ООН дані про загиблих від війни людей.

І хоче, щоб надалі, в майбутньому, ООН почала відокремлювати число загиблих з боку так званих «республік» Донбасу та територій, які підконтрольні українській владі.

«Я читала ті дані, що надала ООН з прав людини. Там йде загальна кількість, я не побачила там розбивки на військовослужбовців української армії та цивільних «ДНР» і «ЛНР». Якби вони змогли розділити ці цифри, то це було б зрозуміло… Ми неодноразово говорили про розбивку по територіях, але я думаю, що колись з часом це буде зроблено», – заявила Морозова.

Як завжди, проросійська «влада» фейкових «республік» звинувачує Україну у російсько-українській війні, і тому вона в черговий раз підкреслила, що у квітні 2014 року саме українські війська розпочали операцію проти «ЛНР» і «ДНР».

Вона також наголосила, що на даний момент всього з початку конфлікту на території «ДНР» загинули 4,884 тисячі чоловік, а за даними ООН, жертвами конфлікту стали близько 13 тисяч осіб. Тобто, згідно із заявою, Морозова хоче, щоб міжнародна спільнота не лише поділила людей, які загиблі в ході війни Росії проти України, а ще й вказали у звітах самі «республіки». І, крім того, відокремили українських військових від цивільних, щоб мати ще один «доказ» внутрішнього конфлікту в Україні. Бо про російських найманців не було сказано ані слова.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі