неділя, 22 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МОН: ЗНО відбудеться, бо іншого шляху чесного вступу немає

Суспільство , Освіта

МОН: ЗНО відбудеться, бо іншого шляху чесного вступу немає

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство освіти і науки повідомило, що скасування обов’язкової державної підсумкової атестації у школах України, не скасовує проведення ЗНО для вступу у виші. Іншого шляху стати студентом немає.

Про це розповіла тимчасово виконуюча обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій в інтерв’ю «РБК-Україна».

За її словами, у порівнянні з минулим роком, змінилося лише те, що можна подати електронну заявку на участь у вступній кампанії.

«Якщо ми говоримо про вступ в цьому і минулому році, він нічим не відрізнятиметься. Крім того, що в цьому році буде можливість подати електронну заяву до свого кабінету з 1 серпня. Інших змін немає», – пояснила вона.

Читайте також: Діти з ТОТ Донецької та Луганської областей не складатимуть ЗНО для вступу у виші

Мандзій також акцентувала на тому, що закон, яким претендентів повної загальної середньої освіти звільнено від обов’язкової державної підсумкової атестації, не скасовує проведення ЗНО для тих випускників, які мають вступати.

«Іншого шляху вступу (крім ЗНО, – ред.) немає. Ми зобов’язані забезпечити чесний і прозорий процес вступу», – сказала вона.

Читайте також: В ОП пояснили чим відрізняються діти з ОРДЛО від тих, що живуть на підконтрольній Україні території

Чиновниця додала, що для захисту випускників українських шкіл під час складання ЗНО МОН надає всі необхідні засоби індивідуального захисту.

«ЗНО відбудеться! Комісія прийняла рішення, що епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня по 17 липня, згідно з усіма рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря», – заявила представниця МОН.