понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Модернізований для ЗСУ винищувач може так і залишитись в одному екземплярі

Технології

Модернізований для ЗСУ винищувач може так і залишитись в одному екземплярі

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Випробування винищувача МіГ-29МУ2, модернізованого на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», увійшли у фінальну стадію. Однак підприємство може бути зупинено через відсутність замовлень на поточний рік.

Про це повідомляє військовий портал Defence Express з посиланням на телепрограму Факти ICTV.

Роботи зі створення вдосконаленого винищувача стартували в 2018 році, і вже весною 2019 року прототип МіГ-29МУ2 був представлений Степану Полтораку, на той момент ‒ Міністру оборони України. Випробувальні польоти почалися в кінці того ж року.

«Ми на завершальній стадії випробувань другого варіанту модернізації. Якщо раніше він був легким фронтовим винищувачем, який застосовував тільки керовані засоби ураження «повітря-повітря», то зараз він у нас може застосовувати керовані засоби ураження і по землі», ‒ розповів заступник головного інженера ЛДАРЗ Микола Черноштан.

За словами співробітників підприємства, завод має можливість ремонтувати і модернізувати десять літаків на рік. Однак, незважаючи на наявність в Повітряних Силах ЗСУ щонайменше сотні винищувачів МіГ-29, авіаремонтний завод знаходиться на межі зупинки, оскільки замовлення на 2021 рік відсутні.

«Державних замовлень на цей рік немає. Тому майже тисяча працівників, які тільки-но запрацювали на повну після вимушеного карантинного простою, знову можуть залишитися без роботи», ‒ підсумували у відеосюжеті з підприємства Факти ICTV.