понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Модернізовано найбільшу партію пожежних танків для ЗСУ (фото)

Технології

Модернізовано найбільшу партію пожежних танків для ЗСУ (фото)

views146

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Львові на місцевому бронетанковому заводі модернізували найбільшу за часи відновлення Незалежності партію пожежних танків для ЗСУ.

Про це повідомляє Укроборонпром

Зазначається, що Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» завершило капітальний ремонт імодернізацію близько півтора десятка пожежних танків ГПМ-54.

«Аби приступити до відновлення даних пожежних машин, які  в основному складались з радянських або російських комплектуючих, нам довелося повністю переробити конструкторську та технологічну документацію», – розповів директор  Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук.

Гусенична пожежна машина ГПМ-54 – це основний пожежний танк, який є на озброєнні ЗСУ. Вона є вкрай необхідною на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності, де доступ іншої пожежної техніки є неможливим.

Створена гусенична пожежна машина ГПМ-54 на базі танка Т-55, містить цистерну для води ємністю 9 м³, а також бак для піни ємністю 1,1 м³ та може гасити пожежу водою з відстані 60 метрів.

«На модернізовані ГПМ-54 встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі», – йдеться в повідомленні.

Крім того, пожежний танк також може розчищати проходи для іншої пожежної техніки, а броньований корпус та фільтровентиляційна установка забезпечують безпеку екіпажу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі