вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Модернізовані танки Т-64 та Т-72 передано українському війську

Технології

Модернізовані танки Т-64 та Т-72 передано українському війську

views108

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Передачу відремонтованих та осучаснених бойових машин для Збройних сил України здійснив Львівський бронетанковий завод.

Про це повідомляє преcслужба Державного концерну «Укроборонпром».

Наголошується, що тільки за кілька місяців поточного року Міноборони отримало 10 танків. І це не дивлячись на те, що фінансування є обмежене через відсутність замовлення на 2021 рік.

«Танки пройшли капітальний ремонт і глибоку модернізацію. Ми врахували всі побажання замовника», – підкреслив керівник підприємства Віктор Андрощук.

Він також зауважив, що його завод і надалі направляє на схід України бригади ремонтників, а саме туди де розташовані місця дислокації нашої броньованої техніки.

«Техніку передано у повній бойовій готовності. Вона обладнана найсучаснішими системами зв’язку та управління вогнем, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, системами постановки димових гранат і динамічним захистом від кумулятивних снарядів. Частину партії вже відвантажено в бойові підрозділи, решта – чекає на це», – відзначив директор.

Варто нагадати, що напередодні стало відомо про передачу Збройним силам України модернізованих танків Т-64БВ, проведену Державним підприємством «Харківський бронетанковий завод».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі