понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Модернізовані 3СУ-23-4М-А1 «Шилка»: Міноборони замовить дві партії для ЗСУ (фото, відео)

Суспільство , Технології

Модернізовані 3СУ-23-4М-А1 «Шилка»: Міноборони замовить дві партії для ЗСУ (фото, відео)

views140

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міноборони збирається замовити дві партії модернізованих 3СУ-23-4М-А1 «Шилка». Перший контракт з ДП завод «Арсенал» за планом буде укладений вже в поточному році.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

У відомстві зазначили, що з метою комплектування зенітних підрозділів ЗСУ модернізованою ЗСУ-23-4М-А1, виконання цього заходу включено до державного оборонного замовлення на 2020 рік.

«В умовах обмеженого фінансового ресурсу, у тому числі через наслідки карантинних заходів, підприємство здійснило підготовку виробничої бази. Відповідна робота розпочалася ще у 2019 році та у листопаді цього року надало Міністерству оборони України необхідні розрахунки з висновками для підготовки проєкту державного контракту», – йдеться у повідомленні.

Цю інформацію підтвердив й Генеральний директор ДП завод «Арсенал» Ігор Волощук, який відзначив, що Міноборони зацікавлене в цьому озброєнні й надає всю необхідну підтримку.

«Контракт перебуває в стадії укладання. Всі необхідні матеріали передані нам Міністерством оборони. За планом контракт має бути укладений найближчим часом в рамках держзамовлення цього року. Також, додатково, розглядається замовлення на певну кількість одиниці цієї техніки в ДОЗ-2021», – сказав Волощук.

Варто додати, що модернізовані ЗСУ-23-4М-А1 дуже потрібні українським військовим, тим більш, через регулярне застосування російськими бойовиками перероблених бюджетних китайських дронів. Ворожі БПЛА не тільки ведуть розвідку, а й завдають ударів по українських позиціях саморобними боєприпасами. А виявляти та знешкоджувати дрони бійцям доводиться за рахунок власного слуху та зору та за допомогою, переважно, особистої вогнепальної зброї через недостатність засобів РЕБ на перекриття всієї лінії фронту.

Саме ці проблеми частково могли б вирішити оснащені сучасними РЛС та недорогими боєприпасами ЗСУ-23-4М-А від «Арсеналу».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі