понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міжнародна компанія транспортних перевезень розпочала роботу на Донеччині

Економіка

Міжнародна компанія транспортних перевезень розпочала роботу на Донеччині

views179

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Американська міжнародна компанія, яка надає свої послуги таксі вже у низці областей України, розпочала свою роботу в Маріуполі.

Про це повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.

Першим, хто перевірив роботу нового сервісу та проїхався вулицями міста, став очільник Маріуполя Вадим Бойченко.

«Динаміка розвитку Маріуполя видно як в Україні, так і на міжнародному рівні. Принципи відкритості та прозорості в нашій роботі стають основою для залучення в місто компаній зі світовим ім’ям. Ключове, що з кожним брендом, який заходить до Маріуполя, створюються нові можливості для жителів, нові робочі місця і нові перспективи розвитку. Маріуполь – місто з великим потенціалом і залучення такої великої компанії тому підтвердження», – наголосив він.

Керівник з розвитку компанії Uber на теренах Східної та Центральної Європи Георгій Соколянський наголосив, що їхня мета полягає у забезпеченні комфортного, швидкого та безпечного пересування жителів й гостей Маріуполя.

Підвищення безпеки до, під час і після поїздки, відбуваються як повідомляють у компанії, за допомогою розроблених технологій. Водії отримують попередження за порушення швидкісного ліміту. Крім того, всі, хто за кермом повинні підтверджувати дезінфекцію автотранспорту та наявність антисептиків.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі