субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Між онлайн-уроками для школярів вчать цінувати «русский мир» і  закликають дружити з Росією

Суспільство , Освіта

Між онлайн-уроками для школярів вчать цінувати «русский мир» і закликають дружити з Росією

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Запропоновані Офісом президента канали телебачення для вивчення шкільної програми пропонують дружити з Росією та гнати «МВФ – сатанинський союз». Керівник і куратор онлайн-школи Кирило Тимошенко пообіцяв розібратись, але віз і нині там.

Раніше ми писали, які канали запропонував Офіс президента для онлайн-проєкту навчання. І серед них вказували на проросійські канали, власниками яких є кум Путіна – Віктор Медведчук та абсолютно проросійська особа – Вадим Рабінович.

Варто нагадати, що Володимир Зеленський ще в часи пресмарафону обіцяв розібратися із медіа-імперією Віктора Медведчука, а по факту — просто підкинув ресурсам ОПЗЖ додатковий контент і глядачів до 18 років, яких тепер будуть виховувати представники «росіяни-брати».

Відтепер, через запроваджений карантин та онлайн-школи на проросійських каналах школярі п’ятих, шостих та сьомих класів до початку уроків і по закінченні можуть поповнити «знання» геть не шкільною та зовсім не українською інформацією.

Наприклад, їм розкажуть, що «МВФ – сатанинський союз», а ОПЗЖ не дасть клятим американцям скупити святу українську землю. Треба дружити із Росією — отам і гроші, і перспективи, і справжнє процвітання.

Безумовно, уроки можна знайти на офіційному YouTube-каналі Міністерству освіти і науки України, але…

Офіс президента України та один з його керівників, а за сумісництвом і куратор програм онлайн-школи в Україні – Кирило Тимошенко, вважають, що потрібно дивитись саме тут. На цих каналах.

І не вбачають нічого поганого у тому, що за 3-4 хвилини до початку уроків на ZIK, 112 чи NEWSONE можна почути таке:

«Віктор Медведчук і його партія ОПЗЖ проголосовали проти введення грабіжницького ринку землі. Віктор Медведчук стоїть на захисті інтересів українського народу…» або, наприклад, пасаж про те, що Порошенко і Зеленський через спільне голосування перетворилися у фашистів і нацистів.

Після обурень дорослих, які дивилися уроки разом з дітьми, Кирило Тимошенко обіцяв розібратися. І на тому все скінчилося. На обіцянках.

Видання «Еспресо» зробило невеличку добірку з того, чим годують дітей до та після навчання на каналах Медведчука:

«Влада не забезпечила російськомовних громадян брошурами про запобігання коронавірусу їхньою рідною мовою», — Медведчук.

«Владимиру Зеленскому невыгодно прекращать конфликт на Донбассе», — Бондаренко.

«Центральный гость в программе Вячеслава Пиховшека «Эпицентр» — депутат «Слуги народа» — Александр Дубинский. «Нужен ли дефолт?».

«Порошенко сейчас стоит и ухмыляется, поскольку его никто не преследует», – Шарій.

Чи потрібно щось додавати для розуміння того, що відбувається та як використовуються ці канали у гібридній війні Росії проти України власними руками української влади? Що вкладається в голови підлітків? Повний путінізм…

Але й це не кінець. Автор статті в «Еспрессо» пише про маніпуляції, як юних глядачів таки підсаджують на політичні програми.

Телеканал ZIK щодня влаштовує нові конкурси.

«Наприклад, зі свіжого — школярам пропонують подивитися ефіри, послухати вірші, які декламуватимуть ведучі. Самим розказати цей вірш, сфотографуватися із мамою чи бабусею — і так можна отримати круті навушники. Або ж іще гарна приманка — школярам пропонують порахувати роботів під час уроків. А потім подивитися одне із ток-шоу і чекати команди ведучих — і писати в чат, скільки було цих роботів. Так можна виграти крутий телефон. Але паралельно — у вас є великий шанс послухати думки Андрія Портнова і Олени Лукаш щодо справ Майдану чи бажання арешту Порошенка», – пише автор і додає фото.

Після чого у передачі розповідаються «ексклюзивні думки про покарання для Андрія Парубія та Сергія Стерненка».

Школярам з екранів телевізора, на які їх підсадив сам президент разом з цілим Офісом, розповідають альтернативну історію про Майдан та про російське вторгнення.

І тут вже можна взагалі ставити крапку. Або три крапки. Бо мова йде взагалі не про уроки, освіту та прогресивне навчання, навіть із помилками вчителів, про які багато пишуть (ведмеді в Антарктиді, океани помінялися містами, віднімання не витримує жодної критики).

Тут мова про пряму загрозу національній безпеці й суверенітету.

Але Офісу байдуже. Яка різниця де показувати, та що розкажуть до і після урока? Це ж дійсно, як побачення під будь-яким ліхтарем.

Нагадаємо. З 6 квітня для школярів запускають «Всеукраїнську школу онлайн». І серед телеканалів, які транслюватимуть онлайн-уроки, є також проросійські «112 Україна», News One та ZIK.

Одна зі шкіл України вже виступила з чіткою позицією – не рекомендувала вчителям навчати, а дітям дивитися канали, де рупорами є Медведчук і Рабінович.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі