субота, 21 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Мисливці на ворожі безпілотники»: ЗСУ проводять конкурс підрозділів ППО

Cіпратов Роман


Українська армія

«Мисливці на ворожі безпілотники»: ЗСУ проводять конкурс підрозділів ППО

views594

04.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

У центрі протиповітряної оборони Рівненського загальновійськового полігону розпочався конкурс підрозділів протиповітряної оборони ближньої дії «Стріла-10».

Про це повідомляє Армія.Inform.

Як повідомляється, у конкурсі беруть участь зенітно-ракетні взводи окремої бригади Десантно-штурмових військ та окремої механізованої бригади Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. До суддівської комісії увійшли представники Харківського національного університету Повітряних Сил та офіцери ЗСУ.

«Командири підрозділів демонстрували свої знання шляхом тестування, а також знання силуетів повітряних цілей умовного противника. Потім виконання нормативів ‒ посадка-висадка з бойової машини, заряджання і розряджання її чотирма зенітними керованими ракетами на час. При цьому судді звертали увагу на правильність виконання завдань та безумовне дотримання заходів безпеки», – йдеться у повідомленні.

Протягом першого дня конкурсу підрозділи виконували нормативи, здійснювали марш, вели стрілянину з кулемета на бойовій машині та відбивали напад диверсійно-розвідувальної групи «супротивника» з використанням індивідуальної зброї.

Зазначається, що заключний етап конкурсу передбачає відбиття нападу повітряного «супротивника», де кожен із розрахунків заряджає бойову машину однією зенітно-керованою ракетою, здійснює марш на позицію, готується і веде вогонь на швидкість та точність по освітлювальній 120-мм міні, яка з'являється у повітрі.