понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Місія ОБСЄ продовжуватиме виконувати свій мандат

Події , Політика

Місія ОБСЄ продовжуватиме виконувати свій мандат

views173

14.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Незважаючи на те, що окремі держави-учасниці ОБСЄ нещодавно вирішили, що їхнім громадянам, відрядженим на службу в СММ, варто залишити Україну в наступні кілька днів, Місія продовжуватиме виконувати затверджений ОБСЄ мандат.

Про це повідомляється у заяві для преси від Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

«Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СММ) — це цивільна місія, більшість персоналу якої становлять міжнародні службовці, що їх відряджають держави-учасниці ОБСЄ. Така система дозволяє державам-учасницям ОБСЄ приймати рішення, серед іншого, про передислокацію своїх відряджених громадян як всередині країни, так і за її межі. Окремі держави-учасниці ОБСЄ нещодавно вирішили, що їхнім громадянам, відрядженим на службу в СММ, варто залишити Україну в наступні кілька днів», йдеться в заяві.

Водночас зазначається, що Місія ОБСЄ продовжуватиме виконувати затверджений ОБСЄ мандат зі спостерігачами, розміщеними в десяти містах по всій Україні.

«Безпека всього свого персоналу є найвищим пріоритетом для Місії, і СММ продовжуватиме постійно стежити за безпековою ситуацію».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі