субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Місія ОБСЄ зафіксувала навчання окупантів з бойовою стрільбою в зоні безпеки

Російська агресія

Місія ОБСЄ зафіксувала навчання окупантів з бойовою стрільбою в зоні безпеки

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники СММ ОБСЄ зафіксували 848 із 894 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ у Донецькій області, які були оцінені як навчання з бойовою стрільбою в зоні безпеки.

Про це повідомляє пресслужба Об’єднаних сил у Facebook.

3 березня 2016 року Тристороння контактна група прийняла рішення про заборону проведення навчань з бойовою стрільбою в зоні безпеки. Дії незаконних збройних формувань РФ порушують цю домовленість.

Також, патруль Місії зафіксував 3 одиниці 122 мм гаубиць Д-30, 122 мм реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» та 122 мм самохідну гаубицю 2С1 «Гвоздика» на полігоні поблизу населеного пункту Тернове у непідконтрольному урядові України районі Донецької області. розміщених з порушенням відповідних ліній відведення та 35 одиниць танків, розміщених за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання озброєння.

Безпілотник дальнього радіуса дії СММ ОБСЄ виявив два подовження траншей поблизу населеного пункту Набережне Донецької області. Місія ОБСЄ оцінила це як просування збройних формувань РФ та її найманців, внаслідок чого відстань до позицій Збройних Сил України зменшилася приблизно до 700 м і 500 м відповідно.

Зазначені факти свідчать про те, що бойовики не зацікавлені у виконанні раніше досягнутих домовленостей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі