неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мінветеранів впроваджує гарячу лінію допомоги ветеранам

Суспільство

Мінветеранів впроваджує гарячу лінію допомоги ветеранам

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство у справах ветеранів впроваджує гарячу лінію для соціальної, медичної, психологічної та юридичної допомоги українським захисникам. Цей сервіс діятиме на платформі Урядової «гарячої лінії» та буде мати єдиний телефонний номер для всіх регіонів країни.

Про це повідомив прес-центр Міністерства у справах ветеранів України.

«Розширення каналів комунікації держави та ветеранів з використанням сучасних сервісів надасть можливість захисникам з різних куточків України пришвидшити розв’язання проблемних питань та отримати відповідну допомогу» ‒ зазначила міністр Юлія Лапутіна.

Наразі триває технічне налаштування створеного кол-центру, також організовують інформаційно-довідкову базу стандартних запитів та проводять підготовку персоналу.

Сервіс працюватиме у двох режимах, за допомогою віртуального помічника та безпосереднього спілкування з оператором-консультантом. Планується, запросити психолога та юриста для чергування на лінії.

Також ветерани зможуть звертатися на гарячу лінію зі складними проблемами, їх заяви будуть зареєстровані як звернення громадян, що допоможе опрацювати їх у встановленому законом порядку.

У Міністерстві переконані, що організація нового сервісу сприятиме більш ефективному формуванню і реалізації державної підтримки ветеранів України, допоможе їм реалізувати свій потенціал у мирному житті.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі