п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мінветеранів планує поглиблювати співпрацю з США щодо розвитку ветеранських проєктів

Політика

Мінветеранів планує поглиблювати співпрацю з США щодо розвитку ветеранських проєктів

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

29.01.2021 року відбулася онлайн зустріч з міністеркою у справах ветеранів Юлією Лапутіною з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін та Директором Місії USAID в Україні Джеймсом Хоупом.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства у справах ветеранів України.

Українська міністерка, у своїй промові говорила про наявність складнощів, пов’язаних зі «спадком», залишеним радянською системою поглядів на те, яким чином потрібно допомагати ветеранам на шляху повернення світ життя без війни. Це, за словами Лапутіной, суттєво заважає реалізації існуючих планів.

«Україна сьогодні лише в процесі формування ефективної ветеранської політики. Досвід США цих питань для нас стратегічно важливий», – зазначила Юлія Лапутіна.

Під час зустрічі директором Місії USAID Джеймс Хоуп розповів про заходи, що вже були проведені у 2020 році. Для участі в Програмі психологічної допомоги ветеранам СЕТА було залучено понад 30 консультантів з цих питань у таких містах як Київ, Запоріжжя, Харків. Також проведено 40 онлайн-семінарів для 180 ветеранів та членів їх родин з усіх областей України.

За результатами перемовин учасники узгодили план реалізації майбутніх проектів допомоги соціальної адаптації наших ветеранів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі