неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мінспорту оприлюднило імена російських спортсменів, що підтримують агресію проти України

Світлана Макарова


Суспільство , Спорт

Мінспорту оприлюднило імена російських спортсменів, що підтримують агресію проти України

views116

18.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

На сайті Міністерства молоді та спорту створили окрему сторінку зі списком російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну проти України.

Про це з посиланням на сторінку міністерства пише Суспільне.

Наразі список нараховує 23 спортсменів і спортивних чиновників, які схвалюють російську агресію проти України, найбільше таких — у лижних видах спорту.

Зокрема, до списку потрапили футболіст Роман Широков, боксер Микола Валуев, боєць Олександр Шлеменко, фігурист Євгеній Плющенко, художня гімнастка Аліна Кабаєва, шахіст Сєргєй Карякін. На сайті Мінспорту наводяться приклади висловлювань російських спортсменів на підтримку війни росії проти України.

Водночас, як зазначають у виданні, до списку не увійшли атлети, які брали участь у заходах на підтримку дій російської влади. Так, немає Діни та Аріни Аверіних, гімнастки Вікторії Лістунової, фігуристів Євгенії Тарасової та Володимира Морозова та інших, які в березні 2022 року брали участь у концерті на честь восьмих роковин незаконної окупації Криму.

Нагадаємо, 13 квітня президент Володимир Зеленський запровадив санкції проти понад 80 російських спортсменів і представників спортивних організацій.

Перед ти у грудні 2022 року Верховна Рада запровадила санкції проти 56 спортсменів у росії та Білорусі, які підтримали війну проти України. До санкційного списку потрапив колишній гравець за збірну України з футболу Анатолій Тимощук.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі