субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мінсоцполітики організує літній відпочинок за кордоном для дітей вразливих категорій

Світлана Макарова


Суспільство

Мінсоцполітики організує літній відпочинок за кордоном для дітей вразливих категорій

views195

09.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство соціальної політики має намір цьогоріч організувати закордонний відпочинок маленьких українців. Першочергово оздоровленням і відпочинком планується охопити понад 40 тисяч дітей з інвалідністю, понад 100 тисяч дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей та близько 60 тисяч дітей, батьки яких є учасниками бойових дій.

Про це розповіла міністерка соцполітики України Марина Лазебна у своїй статті для "Української Правди".

Для збільшення кількості дітей, що зможуть відпочити за кордоном, взаємодіяти можемо одночасно з партнерами на різних рівнях. Це міжурядові домовленості, прямі комунікації українських та зарубіжних муніципалітетів, взаємодія з громадськими та благодійними організаціями.

В усіх випадках функції головного контролера організації дитячого відпочинку виконуватиме Нацсоцслужба. Вона перевірятиме списки дітей, підготовлені обладміністраціями, наявність згоди їх законних представників, наявність необхідних довідок, зокрема, про призначення супроводжуючих осіб. Служба зрештою і надаватиме згоду на виїзд кожної групи дітей.

У випадку взаємодії із закордонними громадськими та благодійними організаціями Нацсоцслужба перевірить, чи уповноважена приймаюча організація державою, до якої виїжджатимуть українські діти, здійснювати діяльність з їхнього оздоровлення та відпочинку. 

Звичайно, попередньо будуть ретельно аналізуватись і умови перебування дітей. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі