четвер, 09 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мінреінтеграції дало інструкцію, як зняти готівку з картки на деокупованих територіях, де ще не працюють відділення банків і банкомати

Світлана Макарова


Економіка , Суспільство

Мінреінтеграції дало інструкцію, як зняти готівку з картки на деокупованих територіях, де ще не працюють відділення банків і банкомати

views109

20.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

На деокупованих територіях України, попри зусилля відновити усі сфери життєдіяльності, ще не скрізь поки що запрацювала банківська система: банківські відділення та банкомати. Для мешканців цих територій, які отримують пенсійні виплати або соцдопомогу на картку, Мінреінтеграції підготувало інструкцію, яка підкаже спосіб зняти кошти зі своїх рахунків. можна скористатись кількома інструментами.

Інформація про це оприлюднена на сайті відомства.

1. На касі супермаркету, аптеки, АЗС під час оплати покупки

Така послуга доступна в торгівельних мережах (наприклад. "АТБ", "Varus", "Фора", "Сім23", "Сільпо", "Аврора", АЗК "ОККО", "WOG" та багато інших (інформацію необхідно уточнювати безпосередньо на касах).

Щоб отримати готівку на касі торгової точки, необхідно оплатити товар банківською картою та повідомити касира про бажання зняти готівку. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

2. Скористатися сервісами "Укрпошти"

Перерахування коштів з картки для отримання готівки у відділенні "Укрпошти" або з доставкою за адресою проживання за допомогою послуги "З картки додому"

При виборі послуги "З картки додому" листоноша принесе переказ за вказаною адресою та передасть безпосередньо в руки отримувача протягом 2-х робочих днів. Для отримання переказу отримувачу необхідно лише пред'явити листоноші власний паспорт.

Зняття коштів через POS-термінали у відділеннях "Укрпошти"

  • Держателі платіжних карток, зокрема - платіжних засобів з підтримкою технології NFC (годинник, кільце, смартфон) VISA. Mastercard та ПРОСТІР мають можливість отримувати готівкові кошти у поштових відділеннях Укрпошти через POS-термінали "Укрпошти";
  • за одну операцію можна зняти від 50 до 15 000 гривень;
  • комісія "Укрпошти" за видачу коштів через власні POS-термінали - 2% (окрім працівників "Укрпошти");
  • щоб підтвердити операцію зняття готівки, потрібно ввести PIN-код.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі