четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міносвіти може очолити ректор з Чернігова, який підтримував «Партію регіонів»

Суспільство , Освіта , Політика

Міносвіти може очолити ректор з Чернігова, який підтримував «Партію регіонів»

views115

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство освіти і науки може очолити ректор Чернігівського національного технологічного університету – 47-річний Сергій Шкарлет.

Про це повідомляють «Букви».  

Вказується, що цю інформацію підтвердили депутати «Слуги народу», які у той же час незадоволені таким призначенням і називають таке кадрове рішення «наше прикре самогубство».

Варто зазначити, що з 4 березня, після відставки урядом Кабіну Олексія Гончарука, посада міністра освіти залишається вакантною. На той час міністром освіти і науки в Кабміні Гончарука була Анна Новосад, яка відмовилася працювати в Кабміні Шмигаля, а зараз обов’язки міністра освіти і науки виконує Любомира Мандзій.

Видання нагадує, що у 2010 році Сергій Шкарлет був обраний до Чернігівської обласної ради від «Партії регіонів». Він дуже підтримував президента-втікача Януковича і говорив про те, що «політичні орієнтири обрав ще в 2004 році».

«Політичні орієнтири я обрав ще в 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося випробувати на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів. упевнений, разом з президентом ми вибудуємо міцну вертикаль влади, яка буде займатися справою і досягне значних результатів. ми побудуємо нову Чернігівщину…», – заявляв Шкарлет.

Пізніше, у 2015 році, він намагався балотувався до облради вже від БПП, але не обрався.

Видання «Лівий берег» зазначило, що Шкарлет вже пройшов співбесіду з парламентським комітетом.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі