п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони звернулось до цивільних з медичним досвідом по допомогу

Суспільство

Міноборони звернулось до цивільних з медичним досвідом по допомогу

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство оборони України закликало військовослужбовців запасу, волонтерів і всіх небайдужих громадян з досвідом роботи у медичній сфері долучитись до спільної боротьби з поширенням коронавірусної інфекції.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства оборони України.  

Міноборони звертається до всіх, хто може надавати допомогу, включаючи студентів-медиків та інтернів.

«В умовах необхідності протистояння масштабним викликам, пов’язаним зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 та недопущення поширення цієї хвороби в Україні, Міністерство оборони України звертається до військовослужбовців запасу, волонтерів, інших небайдужих громадян, які мають відповідний досвід роботи у медичній сфері, а також студентів-медиків, зокрема інтернів, які перебувають на заочній формі навчання та студентів 5-6 курсів до спільної роботи з випадками і підозрами на коронавірусну інфекцію», – йдеться в повідомленні.

Вони підкреслюють, що ЗСУ проявляють активність у протистоянні коронавірусу в державі. Зокрема – доправляють тести та інші медичні засоби за допомогою авіації.

Водночас наголошують, що армія вже має ефективніший досвід співпраці з військовослужбовцями запасу, волонтерами, простими громадянами, нагадуючи про російську агресію на сході України.

«Для медичної служби Збройних Сил на даний час важлива мобілізація не лише матеріальних, а передусім людських ресурсів — усі небайдужі громадяни, які мають досвід роботи за напрямами епідеміологія, інфекційні хвороби, анестезіологія, фармація, терапія, представники інших дефіцитних та вузькопрофільних медичних спеціальностей можуть зробити свій внесок у загальнодержавну справу», – підкреслюють в Мінобороні.

Підкреслюється також, що зараз, під час пандемії, потрібна будь-яка посильна допомога від фахівців молодшого медичного персоналу та лікарів як закладам охорони здоров’я України, так і ЗСУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі