вівторок, 29 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони започаткувало процес розроблення нового армійського автомобіля

Економіка

Міноборони започаткувало процес розроблення нового армійського автомобіля

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

18 березня відбулася установча нарада під головуванням заступника Міністра оборони України Олександра Миронюка щодо відкриття дослідно-конструкторської роботи над новим легковим автомобілем підвищеної прохідності для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяІнформ.

В нараді взяли участь представники підприємств і установ, які відгукнулися на оголошення оборонного відомства та надали свої заявки:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕКТ ІНЖИНІРИНГ»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІДІ ЮНІКОМЕРС»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю, «Конструкторсько-виробниче підприємство «CИНЕРГІЯ»;
  • Відкрите акціонерне товариство «УКРАВТОБУСПРОМ»;
  • Міжнародний аналітичний центр права «НГО МАЦП».

«Міністерство оборони України змінює підходи, демонструє відкритість в спілкуванні та співпраці у сфері майбутнього технічного оснащення Збройних Сил. Ми вперше проводимо настільки прозорі процедури, публічно надаючи право широкому загалу розробників у здоровій конкуренції розробити армійський автомобіль для вітчизняного війська», ‒ зазначив Олександр Миронюк.

Він заявив, що до 1 липня 2021 року учасники виконають необхідний перелік умов та повідомлять про це Департамент військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України.

Проведення роботи планується здійснювати за обігові кошти виконавців відповідно до державних стандартів України та тактико-технічного завдання наданого Міністерством оборони України. Науково-технічне супроводження проєкту здійснюватиме Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Дослідні зразки легкового автомобіля підвищеної прохідності пройдуть державні випробування. Для участі у комісії державних випробувань будуть залучені представники підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу та представники виробників дослідних зразків.

Рішення щодо для прийняття на озброєння та закупівлі нового автомобіля для буде прийнято на підставі рекомендацій державної комісії за результатами державних випробувань.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі