вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони заявляє про готовність виконувати чинні домовленості: підходять з точки зору безпеки

Новини

Міноборони заявляє про готовність виконувати чинні домовленості: підходять з точки зору безпеки

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що Мінські домовленості підходять Україні з точки зору безпеки.

Про це він сказав в інтерв’ю LB.ua.  

Загороднюк зазначив, що можливі плани зміни врегулювання ситуації ніяк не змінюють стратегічні позиції України і все можна вдосконалити.

«Будь-який договір можна вдосконалити. Але це не моя зона відповідальності. З точки зору безпеки, «Мінські угоди» нам підходять, оскільки там передбачена передача територій під контроль України, роззброєння незаконних формувань, виведення іноземних військ», – сказав він.

За його словами, ті «Мінські угоди», які діють на даний момент, «ми виконуємо і готові виконувати», хоча писались при певних умовах і зараз вже не актуальні.

«Але ми чудово знаємо, що отримали їх у спадщину з 15-го року. Писалися вони при певних обставинах, які зараз не актуальні. У них є моменти, які можна тлумачити двозначно. Це стосується і безпеки, і кордону», – сказав міністр оборони.

При цьому Загороднюк додає, що на сьогоднішній день Міноборони має чітку канву дій і йде по тим документам, які є. Те, що написано у «мінських домовленостях», цілком влаштовує, а все інше – справа МЗС.

«Є «Мінські угоди», переговори. І якщо питання про якісь модифікації можна буде підняти, воно буде обговорюватися. Зараз ми, як Міністерство оборони, йдемо по тим документам, які у нас є. Те, що там написано, нас влаштовує. Якщо в України буде що запропонувати, це зробить МЗС. Ми діємо за законодавством і на підставі тих міжнародних угод, які є. Будуть інші – будемо орієнтуватися на них», – підсумував міністр оборони.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі