п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони США продовжило обмеження поїздок військовослужбовцям

Міноборони США продовжило обмеження поїздок військовослужбовцям

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство оборони США заявило про продовження обмежень на поїздки всім військовослужбовцям до 30 червня через пандемію. Проте залишило можливість деяких передислокацій і репатріацію військ, службовців за кордоном.

Про це повідомив журналістам на брифінгу заступник міністра оборони з питань персоналу і готовності Метью Донован.

Глава Пентагону Марк Еспер наказав наприкінці березня здійснити 60-денну перерву у всіх поїздках цивільних і військових службовців, а також членів їх сімей, прагнучи зупинити поширення коронавірусу у збройних силах США. Термін дії цього наказу закінчується в травні, а нова міра продовжує його на місяць. Новий наказ набуде чинності в понеділок.

При цьому зазначається, що місцеві командири можуть дозволити деяким солдатам, наприклад тим, хто служить за кордоном і отримав наказ залишатися, повернутися додому. Це можливо у разі, якщо обставини на місцях дозволяють такий крок.

«Нове керівництво допускає оперативне розгортання та передислокацію. … І дозволяє мандрівникам, які перебувають під час тимчасового службового командування або постійної зміни станції … продовжувати рух до своїх домашніх станцій або нових місць служби», – сказав Донован.

Метью Донован не уточнив, чи вплине заборона на репатріацію солдатів у зонах конфлікту, таких як Ірак, Афганістан і Сирія.

17 квітня Пентагон оголосив в цілому про 2986 підтверджених випадків захворювання на COVID-19 серед військових США. Двоє військовослужбовців загинули, у тому числі моряк на постраждалому авіаносці USS «Теодор Рузвельт». 44 військових були госпіталізовані.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі