середа, 22 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони просить терміново змінити бюджет для забезпечення харчування ЗСУ та МВС

Економіка

Міноборони просить терміново змінити бюджет для забезпечення харчування ЗСУ та МВС

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Верховна Рада Україна найближчими днями повинна ухвалити зміни до Державного бюджету на 2020 рік, щоб забезпечити безперебійне харчування військовослужбовців ЗСУ та МВС у поточному році.

Про це під час засідання уряду заявив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак.

За його словами, уряд має терміново винести на розгляд парламенту зміни до бюджету для безперервного забезпечення харчуванням військовослужбовців ЗСУ у 2020 році, тому що нинішній термін надання послуг з харчування закінчиться 21 березня.

«В результаті відмови переможців торгів надавати послуги харчування, посилаючись на форсмажорні обставини, пов’язані з введенням обмежень по заходах щодо протидії коронавірусу, і загрози зриву безперервного харчування військовослужбовців ЗСУ та Міністерства внутрішніх справ, необхідно продовжити право надавати послуги з харчування у 2020 році за договорами 2019 року прийняттям змін до закону України Про бюджет 2020 року. Тому пропонується проєкт закону України доповнити статтею такого змісту: «Дозволити Міністерству оборони України та Міністерству внутрішніх справ України у 2020 році для забезпечення безперебійного процесу харчування особового складу ЗСУ та МВС продовжити до 31 грудня 2020 року в межах відповідних бюджетних асигнувань Міноборони та МВС. Строк дії договорів про закупівлю послуг з харчування, які діяли у 2019 році», – заявив Руснак.

Він також попередив, що, у разі, якщо проєкт закону не буде розглянуто, військовослужбовці можуть залишитися без харчування.

«Якщо ми не встигнемо завтра-післязавтра розглянути цей законопроєкт у Верховній Раді, то ми фактично не зможемо харчувати 252 військові частини», – попередив Руснак.

Заступник міноборони запропонував доопрацювати запропоновані зміни з МВС, Мінфіном, Мінекономіки та Мін’юстом протягом одного дня. Крім того, відомство ухвалило рішення звернутися до правоохоронних органів для з’ясування причин та обставин, які склались в результаті проведення торгів і відмови постачальника щодо надання послуг армії.

Пропозиція була підтримана урядовцями, відповідний законопроєкт буде внесено на розгляд після доопрацювання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі