четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони будуватиме У Львові стрільбище за 150 млн грн

Економіка , Суспільство , Події

Міноборони будуватиме У Львові стрільбище за 150 млн грн

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міноборони уклала два договори на будівництво тиру та реконструкцію бліндажів на загальну суму 148,5 млн грн.

Про це повідомляє видання «Наші гроші. Львів».

Мова йде про спортивну базу Міноборони, більш відому як спортивний комплекс СКА. У 2018 році приміщення стрілецького тиру СКА, розташоване на вул. Клепарівській, 39 і згоріло і загалом було знищено понад 4,4 тис. м2.

У обох торгах уже визначено переможця – ним стало ТОВ «Вельт Капітал». За одним контрактом фірма побудує нове приміщення тиру за 68,7 млн грн, а за іншим проведе реконструкцію бліндажів та зовнішньої території за 79,8 млн грн. Проєктно-кошторисну документацію на нове будівництво та відновлення тиру керівництво спорткомплексу замовило ще у 2018 році і планувалось, що в новозбудованому приміщенні проведуть студентський чемпіонат світу з кульової стрільби вже цьогоріч. Однак цього не відбулося.

Міноборони будуватиме У Львові стрільбище за 150 млн грн

Як пояснили представники навчально-спортивної бази, проєкт виконується лише зараз через відсутність достатнього фінансування. Самі ж змагання не відбулись через пандемію коронавірусу.

Технічним завданням передбачено, що тир матиме зони для стрільби різної дальності в приміщенні та на відкритому повітрі, а зона стрільби буде оснащена спеціальним безтіневим освітленням та споруджена із антирикошетних матеріалів.

Крім того, передбачається, що у приміщенні тиру буде глядацький зал на 280 місць та кімнати для спортсменів, складів, технічного устаткування.

Завершення будівництва тиру заплановане до кінця жовтня 2021 року, а реконструкцію зовнішніх територій – в липні 2021 року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі