вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністра культури Бородянського – у відставку!

Новини

Міністра культури Бородянського – у відставку!

views97

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Національна спілка журналістів України вимагає відставки міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського. Однією з причин такої вимоги називають його законопроект про журналістику, який передбачає собою повний контроль над ЗМІ.

Про це заявив голова НСЖУ Сергій Томіленко на своїй сторінці в Фейсбук.  

Він написав, що Міністра культури Бородянського потрібно відправити у відставку, і що за це проголосували на розширеному Секретаріаті НСЖУ за участі громадськості та столичних журналістів.

Крім того, вони звернуться до президента Зеленського та парламенту «із закликом засудити проект Закону про дезінформації як ворожий для журналістики в Україні».

«Тільки що на розширеному Секретаріаті НСЖУ за участі громадськості та столичних журналістів проголосували звернутися до Президента і парламенту із закликом засудити проект Закону про дезінформації як ворожий щодо журналістики в Україні. А ініціатора законопроекту – Володимира Бородянського – учасники дискусії закликали відправити у відставку!», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо. Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський презентував законопроєкт про дезінформацію, яку надають ЗМІ. У ньому передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність до 7 років ув’язнення та 1000 мінімальних зарплат штрафу. Законопроєктом також пропонується запровадити інститут уповноваженого з питань інформації.

Потім він заявив, що саджати нікого не будуть, а замість ув’язнення будуть суспільно-корисні роботи.

Після скандалу у всіх новинах та соціальних мережах Володимир Бородянський повідомив, що скандальний законопроєкт «про дезінформацію» відміняти не будуть, але планують допрацювати.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі