п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністр закордонних справ Пристайко дав згоду на «формулу Штайнмаєра» ще 2 вересня

Новини , Російська агресія , Політика

Міністр закордонних справ Пристайко дав згоду на «формулу Штайнмаєра» ще 2 вересня

views116

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що же дав згоду на так звану «формулу Штайнмаєра», і відбулося це ще 2 вересня. Про це він сказав сьогодні на спільному засіданні парламентських комітетів з євроінтеграції і закордонних справ.

«Ми домовилися про формулу Штайнмаєра на зустрічі радників 2 вересня, і я можу навести те, на що я дав згоду. Закон про особливий статус вступає в дію в попередньому форматі на момент проведення виборів, а остаточно набуває чинності після рішення БДІПЛ ОБСЄ» (мова йде про визнання виборів чесними).

За його словами, все це вже прописано в рішенні, і зараз треба зробити так, щоб всі партії та медіа мали доступ до цих виборів.

Як раніше повідомлялось, Росія поставила ультиматум Україні щодо письмового закріплення та підтвердження «формули Штайнмаєра». Тільки після цього можлива зустріч у Нормандському форматі.

Виходить, що попереднє погодження Пристайко вже дав ще 2 вересня, а зараз залишилося лише отримати офіційне затвердження з боку держави.

Нагадаємо. Майже всі країни, які підтримують Україну, висловилися проти виборів на окупованій частині Донбасу до того моменту, як звідки виведуть російські війська. Курт Волкер взагалі сказав, що вибори можуть бути чесними лише після розформування НЗФ та введення миротворчого контингенту. Пристайко ж заявив, що Україна не має погоджуватися на введення миротворців, поки не використає інші варіанти досягнення компромісу на Донбасі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі