п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністр закордонних справ Британії закликав НАТО боротися з агресивною Росією

За кордоном , Новини

Міністр закордонних справ Британії закликав НАТО боротися з агресивною Росією

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Британський міністр закордонних справ Домінік Рааб дав свою пораду НАТО, у якій зазначив, що організації варто навчитися дивитися у майбутнє і стати далекоглядними на фоні «російської агресії». Такі слова Рааб сказав на парламентській асамблеї НАТО, яка відбулася у Лондоні вчора, 12 жовтня.

У своїй промові міністр закликав країни НАТО адаптуватися до «погроз, з якими ми стикаємося тут і зараз».

«Ми повинні протистояти та боротися з усе більш агресивною Росією», – заявив Рааб.

Як приклад агресивних дій від Росії він згадав анексію Криму, кібератаки в Європі, невдалу спробу державного перевороту в Чорногорії.

«І ця модель поведінки не показує жодних ознак ослаблення», – додав він.

«Ми повинні проявляти проникливість при адаптації наших засобів стримування та захисту для реагування на російські моделі агресії, зловмисну активність і зловживання міжнародною системою», – зазначив міністр.

Але Рааб підкреслив, що НАТО вже починає працювати у цьому напрямку. Мається на увазі посилення контингенту в Естонії, збільшення підтримки Грузії та Україні, а також дислокація сил Альянсу у Чорноморському регіоні.

«Але в цьому мінливому середовищі ми повинні дивитися в майбутнє, ми повинні змінюватися разом з ним. Росія вже демонструє нову та інноваційну кіберзагрозу своєю безрозсудною і безвідповідальною діяльністю», – додав Рааб.

Також він відмітив, що Альянсу потрібно придумати підхід, який би дозволив покращити відносини з РФ, але тільки тоді, коли Росія продемонструє, що «серйозна, готова і спроможна співпрацювати у підтримці міжнародного права, а не підривати його».

У завершенні Рааб підсумував, що «потужна комбінація погроз» не дає жодних приводів для заспокоєння, а в той самий час лише вісім країн НАТО сплачують належні 2% ВВП, які йдуть на забезпечення оборони.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі