п’ятниця, 30 липня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністр розвитку громад та територій України відвідав КПВВ «Щастя»

Політика , Суспільство

Міністр розвитку громад та територій України відвідав КПВВ «Щастя»

views10

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Олексій Чернишов, голова Міністерства розвитку громад і територій, здійснив робочу поїздку на Луганщину. В ході візиту міністр відвідав кілька знакових об’єктів, в тому числі новий КПВВ «Щастя».

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Чернишов ознайомився з питаннями пропуску громадян через лінію розмежування і перевірив, як працює сервісна зона поруч з контрольним пунктом в’їзду-виїзду. Зокрема, міністр відвідав Центр надання адміністративних послуг, розташований на КПВВ.

Центр надає населенню 88 адміністративних послуг, в тому числі державну реєстрацію прав, бізнесу, послуги соціального характеру і пенсійного забезпечення. Міністр особисто перевірив роботу електронної черги і зазначив сучасність сервісів Центру.

«Держава має підтримувати громади на лінії розмежування. Ми, як уряд, маємо забезпечити кожному громадянину можливість отримати якісні, доступні послуги. Тому відбудова у цих районах є важливою і пріоритетною», ‒ заявив міністр.

Також робоча група на чолі з Чернишовим ознайомилася з режимом роботи КПВВ. За інформацією Луганського прикордонного загону, контрольний пункт працює з листопада минулого року і відкритий щоденно з 8.00 до 16.00. Пропускна спроможність пункту ‒ 5000 транспортних засобів та 10 000 громадян. Однак в даний момент пропуск осіб через КПВВ блокується окупантами.

Коментарi (0)