понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністр оборони України заявив, що гроші на ракетний комплекс «Нептун» знайдено

Економіка , Суспільство

Міністр оборони України заявив, що гроші на ракетний комплекс «Нептун» знайдено

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Після того, як Міноборони здійснило розподіл коштів на держзамовлення в оборонній галузі, відомство закупить потужне озброєння для Збройних сил.

Про це міністр оборони України Андрій Таран сказав у  інтерв’ю «Урядовому кур’єру».

«Спланованим фінансовим ресурсом на 2020-й коштів на закупівлю берегового ракетного комплексу «Нептун», який прийнято на озброєння ЗС України 23 серпня цього року, не було передбачено. Проте Міністерство оборони ухвалило відповідне рішення та здійснило перерозподіл коштів у межах державного оборонного замовлення. Відповідними рішенням про закупівлю комплексу в межах фінансових можливостей ми демонструємо свою беззаперечну зацікавленість мати якомога швидше «Нептун» у бойовому порядку війська», – заявив він.

Чиновник наголосив, що фінансове питання вже вирішено, а всі необхідні процедури для придбання військової техніки відбулися.

«Ми вишукали кошти, які спрямують на подальшу реалізацію ракетно-реактивної програми, адже “Нептун” добре продемонстрував бойові можливості під час державних випробувань. Він стане потужним інструментом стримування агресивних дій ворога на морі. Дивізіони, озброєні цим комплексом, розмістять у південних областях України, які мають вихід до узбережжя Чорного й Азовського морів», – додав Таран.

Крім того, міністр оборони України повідомив, що наступним кроком буде побудова корабельного комплексу «Нептун». За його словами, військові катери, які є в користуванні українських морських сил, повинні бути адаптовані до використання ракет вже сьогодні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі