вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністр оборони не бачить критичних погроз від РФ і хоче скасувати призов до армії

Суспільство

Міністр оборони не бачить критичних погроз від РФ і хоче скасувати призов до армії

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава Міністерства оборони України Андрій Загороднюк заявив, що в даний час немає критичного посилення сил і засобів ЗС Росії. Відповідно, про ймовірне вторгнення на нашу землю, за його словами, зараз нічого говорити не може.

Ввечері 10 листопада в ефірі телевізійного каналу «1+1» глава Міноборони України, коментуючи слова колишнього глави зовнішньополітичного відомства України Павла Клімкіна про те, що Росія може вторгнутися на півдні України, а також даючи відповідь на питання про те, чи є якась загроза зараз, заявив:

«Ми завжди відчуваємо загрозу, наше завдання – захистити Україну при будь-яких сценаріях. Звичайно ж, ми бачимо різні сценарії. Але ми не бачимо якогось критичного посилення, яке не входить в плани (РФ), відомі нам ще з початку року».

Міністр оборони України також зазначив, що процес мілітаризації в Криму зараз триває. Він додав:

«Ми це відстежуємо, наша розвідка працює, ми знаємо про дії ворога. Однак у нас немає інформації, що це критично, і якась ситуація чекає нас найближчим часом».

Наостанок, відповідаючи на питання про те, чи може Україна в разі вторгнення РФ захистити свої території власними силами, сказав: «Так».

При цьому у планах і мріях Міністра оборони України – скасування обов’язкового призову в армію. І не тільки у нього. Це сьогоднішня позиція держави.

«Це не буде скоро, це не буде протягом року, але це моя персональна мета – скасувати призов. І це – позиція держави взагалі, що ми рухаємося до професійної армії, згідно зі стандартами НАТО, яка підготовлена, оснащена. І головне – кожен військовослужбовець повинен знати своє місце, у нього повинна бути чітка військова кар’єра і захищені права. Так, щоб ми могли конкурувати при відборі за кращих людей», – підкреслив він в ефірі ТСН.Тиждень.

Разом з тим міністр оборони зазначив, що хороша та сучасна техніка для українських військових також є частиною військових можливостей України.

Нагадаємо. За даними ГУР, за перший тиждень листопада Росія інтенсифікувала постачання боєприпасів на Донбас, а крім боєприпасів, окупанти завозять на територію Донбасу військове майно.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі