субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністр оборони Андрій Загороднюк пообіцяв розібратися з ситуацією «Адама»

Новини , Суспільство , Право

Міністр оборони Андрій Загороднюк пообіцяв розібратися з ситуацією «Адама»

views116

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Герой України, Народний Герой України, ветеран АТО Євген Межевікін (позивний «Адам»), який воював майже з самого початку російсько-української війни, знищував російські танки біля Донецького аеропорту, командував підрозділами, наводив лад з порядком в армії, перекривав канали контрабанди тощо, не пройшов атестацію, а тому «не відповідає посаді».

Таку оцінку Межевікіну поставив один з начальників військової частини, полковник С. Литвинов.

Айй літвінов мАлАдец. ОРУ????. Тепер мене потрібно по атестації убирати з посади. начальник, якому місце на лаві…

Опубліковано Евгенієм Межевикиним Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Фото офіційного документа опублікував на своїй сторінці Фейсбук сам Євген Межевікін, чим викликав бурхливу реакцію побратимів та українських патріотів. Багато з них воювали із ним пліч-о-пліч і обурюються тим, що професіонала хочуть «прибрати» з армії. Більш того, стверджують, що така динаміка поширюється й на інших бойових офіцерів, яких за згодою нової влади прибирають з фронту, командування та взагалі намагаються нівелювати.

«Як таке можливо? Щоб бойовий офіцер, з великим бойовим досвідом, який був атестований війною на «відмінно», після переатестації за підписом полковника Літвінова, став трієчником. Виникає питання, а хто атестував самого Літвінова та на яких фронтах він воював? Хто замовив подібне безглуздя? Впевнений, що результат подібної атестації це упереджене відношення деяких осіб, відносно Євгена Межевікіна. Видно, для цих «деяких» Женя стоїть як кістка в горлі, завдяки своїй чіткій позиції, основній на справедливості, порядності та бажанні позитивних змін в українській армії», – написав колишній учасник АТО Олег Хороших.

«Пишаюся знайомством! Найголовніше, атестація війною пройдена на відмінно, довіру України – безмежно, бо воно отримано на полях дапа. Оцінки виставлені кількості знищених ворожих танків», – пише військовий Олександр Буйволюк.

«Герой війни став поперек горла штабним з … кам. Жеруть і ніяк не можуть зжерти. Спочатку зняли з бригади і перевели в штаби, тепер і звідти прибрати», – заявила журналіст Snezha SV.

На скандал відреагував міністр оборони Андрій Загороднюк. Він написав у Фейсбук, що поговорив з Межевікіним по телефону і призначив службове розслідування.

«Ситуацію навколо Євгена Межевікіна знаю. Щойно говорив з ним по телефону. Призначаю службове розслідування, щоби з’ясувати реальний стан речей в підрозділі, де служить Євген. Після цього ухвалю відповідні рішення, які будуть оприлюднені. Це питання беру на особистий контроль. Окремо хочу звернутися до командирів. Ви маєте чітко розуміти, що кожен воїн з бойовим досвідом – це наша найбільша цінність. Ми повинні підтримувати їх і мотивувати служити в ЗСУ, а не створювати перепони та оцінювати їхню роль виключно по «оцінним карткам», – написав він у Фейсбук.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі