понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністерство ветеранів не ліквідують – це ганебна інформація, – Зеленський

Новини , Суспільство , Політика

Міністерство ветеранів не ліквідують – це ганебна інформація, – Зеленський

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час виступу на відкритті ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми — там Україна», яке відбулося в п’ятницю, 23 серпня, Володимир Зеленський заявив, що міністерство ліквідовувати не збираються.

«Міністерство у справах ветеранів ніхто не буде ліквідувати. Це ганебна інформація і ганебні чутки», — цитує пана Зеленського Офіс Президента України.

Очільник держави пообіцяв докласти всіх можливих зусиль для того, щоб ефективно розв’язувати проблеми ветеранів в Україні. Пан Зеленський також закликав ветеранів взяти участь у процесі обрання нового голови міністерства.

«Також ми дійсно чекаємо від вас кандидатуру. Я не хочу сам обирати цю кандидатуру. Я хочу, щоб ви нам дали цю кандидатуру, яка є авторитетом і яка дійсно може очолити міністерство», — заявив президент.

Нагадаємо. 15 серпня 2019 року пропрезидентська партія «Слуга народу» виступила з ініціативою виключити зі складу Кабінету Міністрів України Міністерство у справах ветеранів. Влада вирішила, що немає сенсу утримувати ціле Міністерство для того, щоб займатися потребами та захистом ветеранів. Тоді партія «Слуга народу» виступила за ліквідацію міністерства ветеранів, як «зайвого» органу влади.

«У нас не будет комитетов по делам пенсионеров, по делам инвалидов, по делам еще кого-то. Однако никто не будет забыт или обделен», – заявила народний депутат Галина Трет’якова.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі