неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міністерство офіційно заборонило українським збірним брати участь у змаганнях, де присутні російські та білоруські спортсмени

Світлана Макарова


Спорт

Міністерство офіційно заборонило українським збірним брати участь у змаганнях, де присутні російські та білоруські спортсмени

views100

14.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство молоді та спорту України оприлюднило наказ, яким офіційно заборонило брати участь у змаганнях, де будуть представники з росії чи Білорусі. Це стосується як олімпійських, так і неолімпійських, а також паралімпійських видів спорту.

Про це йдеться на сайті відомства. 

Зазначається, що міністерство наказало департаментам спорту забезпечити відкликання з відряджень офіційних делегацій у разі участі у відповідних змаганнях спортсменів росії чи Білорусі. У разі виявлення таких фактів — забезпечити повернення учасників цих офіційних делегацій на територію України або до місць, звідки їх було відряджено.

Також відомство рекомендувало всеукраїнським спортивним федераціям здійснювати моніторинг можливої участі російських і білоруських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях та своєчасно інформувати міністерство у разі виявлення.

З наказу випливає, що у разі порушення його норм, спортивні федерації можуть бути позбавлені статусу національних.

Нагадаємо, нещодавно МОК рекомендував повернути російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань. Уряд України вирішив бойкотувати спортивні змагання, якщо там братимуть участь спортсмени з росії чи Білорусі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі