субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Мінерал-У»: оприлюднено перші зображення нової РЛС розвідки (фото)

Суспільство , Технології

«Мінерал-У»: оприлюднено перші зображення нової РЛС розвідки (фото)

views114

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Збройні сили України отримають у наступному році декілька зразків нової унікальної мобільної радіолокаційної станції «Мінерал-У».

Про це повідомляє Defense Express.

Зазначається, що «Мінерал-У» – багатофункціональний радіолокаційний комплекс, створений з використанням нових підходів та нової елементної бази – передасть Збройним силам України ДП Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація».

«Мінерал-У»: оприлюднено перші зображення нової РЛС розвідки (фото)

«Станція призначена для виявлення, класифікації надводних цілей на значній відстані – до 500-600 км, а також видачі цілевказівки засобам ураження. У складі комплексу є активний і пасивний канали», – йдеться у повідомленні.

За словами директора ДП НДІ РС «Квант-Радіолокація» Едуарда Касапова, новий «Мінерал-У» є найбільш технологічним зразком у лінійці РЛС-систем та комплексів висвітлення надводної обстановки та цілевказання різним засобам ураження.

«Універсальний комплекс стане в нагоді будь-якій ударній ракетній зброї, яка працює по надводних цілях. Ця станція, звісно, також може бути потрібна і береговому протикорабельному комплексу «Нептуну», що розроблений ДержККБ «Луч» . У новій розробці нам вдалося поєднати наш багатий досвід і компетенції та нові сучасні рішення засновані на новій елементній базі», – йдеться у повідомленні.

«Мінерал-У» розміщується на автомобільній платформі. Комплекс вирізняється надійністю та має кращі тактико-технічні параметри: точність визначення несучої частоти; підвищену чутливість приймального тракту, і, як наслідок, більш високу дальність виявлення цілей; підвищену вірогідність класифікації цілей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі