четвер, 26 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мінцифри допомогли естонським колегам створити цифровий застосунок на базі української Дії

Наталя


Технології , Події

Мінцифри допомогли естонським колегам створити цифровий застосунок на базі української Дії

views103

19.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Естонія запускає цифровий застосунок mRiik на базі української Дії.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі, на заході Diia Reels було представлено естонський цифровий застосунок mRiik, який є аналогом української Дії.

Під час співпраці з естонськими колегами команда Мінцифри поділилися кодом застосунку та підходами до UX/UI дизайну.

З лютого mRiik буде доступний для тестувальників, а повноцінний запуск планується у середині 2023 року.

"Цифрова держава має бути там, де є люди, і сьогодні основним засобом спілкування для багатьох людей є смартфон. Застосунок mRiik зробить спілкування з державою та доступ до послуг значно легшим. Спершу застосунок mRiik буде відкритий для тестування та відгуків. Тому що держава хоче отримати негайний відгук, як далі розвивати застосунок", – сказав міністр підприємництва та інформаційних технологій Естонії Крістіян Ярван.

Також українська делегація презентувала оновлення екосистеми Дії. Під час виступу голова Мінцифри Михайло Федоров розповів про цифрову стійкість України і цифрову трансформацію під час повномасштабної війни.

“Цифрова інфраструктура розвинена на такому рівні, який дозволяє державі безперервно продовжувати працювати навіть під час повномасштабної війни. Ми адаптували Дію під виклики воєнного часу, і зараз це найзручніший, а часом і єдиний інструмент для надання державних послуг. Будь-коли і будь-де. Зараз застосунок виходить на міжнародний рівень”, – зазначив голова Мінцифри Михайло Федоров

Окрім цього команда Мінцифри заявила, що допомагатиме у впровадженні та розбудові цифрових сервісів та діджитал-інструментів в Естонії та у всьому світі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі