середа, 06 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Microsoft повідомила про понад 230 кібератак російських хакерів на українські ресурси за період з 24 лютого

Світлана Макарова


Технології , інформаційна війна

Microsoft повідомила про понад 230 кібератак російських хакерів на українські ресурси за період з 24 лютого

views57

28.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

За останні місяці хакерськими угрупованнями, пов'язаними з росією, здійснено 237 кібертак проти українських підприємств і державних установ. 

Про це йдеться у спеціальному звіті американської компанії Microsoft.

«За період, що почався незадовго до вторгнення, не менше шести пов'язаних з росією хакерських груп провели понад 237 операцій проти України», – йдеться у звіті.

Зазначається, що атаки часто були спрямовані на знищення комп'ютерних систем, але деякі також були спрямовані на збирання розвідувальних даних або поширення дезінформації.

При цьому атаки хакерів нерідко координуються з операціями на полі бою. Наприклад, наприкінці лютого російські хакери атакували один із великих українських радіотелецентрів. Того ж дня російські військові повідомили про намір знищити українські «центри дезінформації» та завдали ракетного удару по телевежі у Києві.

Microsoft наголошує, що мета цих скоординованих нападів – порушити роботу уряду та військових України та підірвати довіру громадськості до цих державних інституцій.

У звіті також повідомляється, що підготовка до проведення кібератак проти України розпочалася ще за рік до повномасштабного вторгнення росії – у березні 2021 року.

У Microsoft вважають, що кібератаки продовжуватимуться.